Odbiór wygranej - lista kolektur

Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Joker, Kaskada

Wygrane można odbierać do 60 dni od daty losowania liczb. Kwoty do 2 tys. zł wypłacane są w kolekturach, wyższe - w jednym z 17 Oddziałów TS.

Warszawa - I Oddział
ul. Targowa 25
tel. (0-22) 518 24 09
e-mail: warszawa@totalizator.pl

Kraków - II Oddział
ul. Olszańska 5a
tel. (0-12) 627 97 01
e-mail: krakow@totalizator.pl

Katowice - III Oddział
ul. Ligocka 103
tel. (0-32) 208 79 00
e-mail: katowice@totalizator.pl

Wrocław - IV Oddział
ul. Joannitów 16
tel. (0-71) 333 19 38
e-mail: wroclaw@totalizator.pl

Łódź - V Oddział
ul. Wodna 43/45
tel. (0-42) 677 59 00
e-mail: lodz@totalizator.pl

Poznań - VI Oddział
ul. Palacza 81
tel. (0-61) 864 60 00
e-mail: poznan@totalizator.pl

Bydgoszcz - VII Oddział
ul. Poznańska 20
tel. (0-52) 363 45 00
e-mail: bydgoszcz@totalizator.pl

Gdańsk - VIII Oddział
ul. Straganiarska 31/33
tel. (0-58) 692 15 61
e-mail: gdansk@totalizator.pl

Białystok - IX Oddział
ul. Modlińska 1
tel. (0-85) 665 51 00
e-mail: bialystok@totalizator.pl

Lublin - X Oddział
ul. Wolińskiego 20
tel. (0-81) 759 33 00
e-mail: lublin@totalizator.pl

Kielce - XI Oddział
ul. Targowa 18
tel. (0-41) 343 78 01
e-mail: kielce@totalizator.pl

Rzeszów - XII Oddział
ul. Geodetów 1 (II p.)
tel. (0-17) 860 96 10
e-mail: rzeszow@totalizator.pl

Opole - XIII Oddział
ul. Kośnego 22
tel. (0-77) 406 61 01
e-mail: opole@totalizator.pl

Zielona Góra - XIV Oddział
ul. Kręta 5
tel. (0-68) 322 17 60
e-mail: zgora@totalizator.pl

Szczecin - XV Oddział
ul. Celna 1
tel. (0-91) 480 85 46
e-mail: szczecin@totalizator.pl

Olsztyn - XVI Oddział
ul. B.Linki 1
tel. (0-89) 521 71 40
e-mail: olsztyn@totalizator.pl

Koszalin - XVII Oddział
ul. Piłsudskiego 56
tel. (0-94) 314 68 23
e-mail: koszalin@totalizator.pl