Odbiór wygranej - lista kolektur

Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Joker, Kaskada

Wygrane można odbierać do 60 dni od daty losowania liczb. Kwoty do 2 tys. zł wypłacane są w kolekturach, wyższe - w jednym z 17 Oddziałów TS.

Warszawa - I Oddział
ul. Targowa 25
tel. (0-22) 618-51-68, 619-61-66
e-mail: warszawa@totalizator.pl

Kraków - II Oddział
ul. Olszańska 5a
tel. (0-12) 627-97-01
e-mail: krakow@totalizator.pl

Katowice - III Oddział
ul. Kossutha 11
tel. (0-32) 254-33-49
e-mail: katowice@totalizator.pl

Wrocław - IV Oddział
Al. Armii Krajowej 53
tel. (0-71) 373-19-75
e-mail: wroclaw@totalizator.pl

Łódź - V Oddział
ul. Wodna 43/45
tel. (0-42) 676-44-95
e-mail: lodz@totalizator.pl

Poznań - VI Oddział
ul. Palacza 81
tel. (0-61) 861-92-25
e-mail: poznan@totalizator.pl

Bydgoszcz - VII Oddział
ul. Poznańska 20
tel. (0-52) 373-30-25
e-mail: bydgoszcz@totalizator.pl

Gdańsk - VIII Oddział
ul. Straganiarska 31/33
tel. (0-58) 301-66-02, 301-31-61
e-mail: gdansk@totalizator.pl

Białystok - IX Oddział
ul. Modlińska 1
tel. (0-85) 732-96-78
e-mail: bialystok@totalizator.pl

Lublin - X Oddział
ul. Leszczyńskiego 19
tel. (0-81) 533-06-06
e-mail: lublin@totalizator.pl

Kielce - XI Oddział
ul. Targowa 18
tel. (0-41) 344-42-52
e-mail: kielce@totalizator.pl

Rzeszów - XII Oddział
ul. Geodetów 1
tel. (0-17) 862-57-24, 862-57-25
e-mail: rzeszow@totalizator.pl

Opole - XIII Oddział
ul. Kośnego 22
tel. (0-77) 454-40-43
e-mail: opole@totalizator.pl

Zielona Góra - XIV Oddział
ul. Kręta 5
tel. (0-68) 320-22-24, 327-02-52
e-mail: zgora@totalizator.pl

Szczecin - XV Oddział
ul. Celna 1
tel. (0-91) 462-30-04
e-mail: szczecin@totalizator.pl

Olsztyn - XVI Oddział
ul. Linki 1
tel. (0-89) 523-77-77
e-mail: olsztyn@totalizator.pl

Koszalin - XVII Oddział
ul. Piłsudskiego 56
tel. (0-94) 341-56-57
e-mail: koszalin@totalizator.pl